+48 692 048 772
biuro@timber.com.pl
Pon. - Pt. (7:00 - 17:00 )
Zadzwoń do nas
+48 692 048 772
+48 605 693 557
Znajdź nas z Google Maps
Pon. - Pt.: 7:00 - 17:00
Sob. - Nd.: nieczynne

Realizacje wnętrz

Kuchnia

 
Kuchnia, to bez wątpienia najważniejsze miejsce w każdym domu, w którym skupia się życie rodzinne. Poruszanie się po jej przestrzeni powinno być łatwe i przyjemne. Projektując wnętrze kuchni dobieramy rodzaj i wygląd mebli do potrzeb i gustu klienta. Podczas aranżacji ważny jest układ mebli i sprzętów, a także ergonomia użytkowania.

Salon

 
Salon to część domu, która nie tylko służy domownikom, ale również pełni funkcję reprezentacyjną. Posiadając wieloletnie  doświadczenie w projektowaniu jesteśmy w stanie stworzyć oryginalne rozwiązania, nadążające za wymaganiami współczesnej aranżacji wnętrz i odzwierciedlające charakter miejsca oraz osobowość jego mieszkańców.

Zabudowy

 
Łazienka, sypialnia, gabinet czy garderoba to także istotne pomieszczenia w każdym domu. Miejsca, w których na co dzień przebywamy powinny swoją funkcjonalną aranżacją przestrzeni
oraz dobrze przemyślanym wystrojem sprawiać, że czujemy się w nich komfortowo.

Drzwi zlicowane ze ścianą

 
Drzwi zlicowane ze ścianą to wyjątkowe, spełniające oczekiwania architektów rozwiązanie, tworzące nowe kierunki w komponowaniu przestrzeni. Ich najważniejszą zaletą jest dyskretna elegancja. Możemy je pomalować w kolorze ściany, przez co drzwi wtapiają się w tło i stają się niewidoczne. Ościeżnica w całości wykonana jest z aluminium i zaprojektowana tak, że drzwi stają się niewidocznym elementem ściany. Ukrycie drzwi jest przejawem jednego z najnowszych trendów wykończenia wnętrz jakim jest minimalizm.